Та 1 литр усны үнийг мэдэх үү?
үүнд: 1 кг талх үйлдвэрлэхэд литр ус, 1 кг гурилан бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэхэд литр, 1 литр шар айрагт литр, 1 литр ундаанд 7 литр, 1 кг хиам, утсан мах, махан бүтээгдэхүүнд литр, 1 кг гурил үйлдвэрлэхэд литр, 1 ширхэг сүлжмэлд 29 литр, 1 метр хивсэнд литр, нэг ширхэг тоосгонд литр, 1 мвт цаг цахилгаан гаргахад .